خدمات عروس و داماد

آرایشگاه داماد


در روز عروسی ، پيرايش سر و روی خود را به کسی بسپاريد که تجربه و علم اين کار را دارد. در اين روز مهم اگر داماد همپای عروس نباشد ، بايد چيزی هم از او کم نداشته باشد. هر چه زيباتر و خوش قيافه تر جلوه کنيد ، در ذهن مهمانان و در عکسهايتان ماندگارتر خواهيد بود.
خدمات مجالس و تشريفات مقصودلو آرايشگاهای برتر و با سابقه را به مشتريان خود معرفی می کند . در اين سالنهای آرايش بروزترين متدهای آرايش و مدلهای متفاوت برای سلايق مختلف به اجرا در می آيد.

آرایشگاه عروس


سالن آرایش و زیبایی زنانه در لیست آرایشگاه های خوب منطقه 21 محدوده بلوار اصلی قرار دارد . عروس سرای با دکوراسیون شیک و بهترین میکاپ آرتیست ها و شینیون کارهای عروس به عنوان پرعروس ترین آرایشگاه زنانه شناخته می شود

مزون لباس عروس


انتخاب لباس عروس مهم ترين و هيجان انگيزترين قسمت برگزاری مراسم عروسی است. هر عروس با توجه به تناسب قد و قامت خود و سليقه و فرهنگ خانوادگی طرح متفاوتی را می پسندد.خدمات مجالس و تشریفات عروسی مقصودلو با همکاری مزون های معروف و معتبر تهران ، بهترین گزینه ها را برای انتخاب لباس عروس به شما پيشنهاد می دهد.

آتلیه عروس و داماد


آتلیه های عکس و فیلم طرف قرارداد تشریفات نایب با به کارگیری تیم های مجرب از افراد متخصص در رشته های مرتبط در زمینه های آتلیه عروس و داماد، تصویر برداری، عکاسی، گرافیک، طراحی و تدوین و همچنین استفاده از تجهیزات روز سعی نموده است با تهیه تنظیم منوهای متنوع با قدرت اجرایی بالا مناسب با بودجه و سلیقه شما قدم کوچکی در راه رفاه شما عزیزان بردارد. آتلیه های عکاسی عروسی تشریفات نایب مجهز به آتلیه بزرگ عکاسی و با تجهیزات کامل برای خلق تصاویر زیبا و بیاد ماندنی برای تمامی افراد مخصوصا عروس خانم ها و آقا داماد ها است. این آتلیه ها دارای دکوراسیون های زیبایی برای انواع عکاسی می باشد که شامل عکاسی عروس و داماد، عکاسی اسپرت و ... را فراهم آورد.

دسته گل عروس


دسته گل عروس یکی از مهم ترین اجزای تشریفات مجالس عروسی است که باید هم به خوبی انتخاب کنید و نیز به گونه ای انتخاب شود که نه خیلی بزرگ باشد و نه خیلی کوچک باشد.
یکی دیگر از نکات مهم پیش از برگزاری تشریفات مجالس عروسی ، انتخاب دسته گل عروس است. این مسئله بسیار حائز اهمیت است و انتخاب نوع دسته گل برای عروس و همچنین انتخاب دسته گل جدید عروس برای زوج های جوان بسیار مهم است.

کارت عروسی


سفارش کارت های عروسی ، عقد و پاتختی منحصربفرد به سبک قديمی ، کلاسيک و فانتزی با تنوع چاپ جهت دعوت متمايز از مهمانان گرامی شما توسط خدمات مجالس و تشريفات مقصودلو انجام خواهد شد. دعوت شايسته از مهمانان مراسم عروسی از نکات بسيار مهم و قابل توجه جشن عروسی است که به لحاظ احترام و رسمی بودن جشن صورت می گيرد . تشريفات مقصودلو می تواند شما را در چگونگی دعوت و معرفی چاپخانه های متمايز و با ايده های نو ياری رساند.